Follow @CIACsports on Twitter Like CIAC on Facebook
CIACsports.com Home Schedules About CIAC/Contact Staff Text Message and E-Mail Updates Online Championship Tickets Customizable CIAC Tournament Merchandise Tournament Brackets, Schedules, Rosters, Info and More!!!

Class MM Boys Outdoor Track Submitted Qualifying Performances

*Denotes FAT time (When seeding is done for CIAC State Meets, 24/100ths [.24] of a second will be added to all handheld times for seeding purposes)

View Qualifiers For:
     Viewing qualifiers for a league shows submitted CIAC qualifiers for that league,not that league's league tournament qualifiers.

Expand: All Class MM Boys Qualifiers | All Boys Qualifiers

Boys 4x100
View Qualifiers For: Class MM Only (12) All Qualifiers (69)
SchoolMarkDate-Meet
Bethel46.67*5/3: Dual Meet @ Bunnell
Brookfield46.15/14: Brookfield vs KC and ND
Daniel Hand45.44/22: vs. Sheehan
Fitch45.04/28: Fitch vs. Stonington
North Haven46.45/4: Norte Dame
RHAM45.55/12: RHAM vs. EO Smith
Rockville46.30*5/12: Rockville vs. Granby/Windsor Locks
Stratford45.25/12: vs. Barlow
Torrington45.34/20: Cosby, St. Paul
Watertown46.45/13: Golden Bear Qualifier
Weston44.65/6: @Pomperaug
Woodstock Academy46.24/12: WA vs Plainfield
Boys 4x400
View Qualifiers For: Class MM Only (11) All Qualifiers (54)
SchoolMarkDate-Meet
Avon3:36.24*5/11: vs Conard
Bethel3:37.15/10: Dual Meet @ Newtown
Branford3:38.25/13: Branford v. North Haven
Brookfield3:42.95/4: Joel Barlow @ Brookfield SWC Meet
Daniel Hand3:32.85/3: vs, Amity
East Lyme3:38.04/12: vs Stonington
Guilford3:39.65/11: Guilford v Jonathan Law
Joel Barlow3:38.00*5/10: SWC Meet 4
North Haven3:43.004/23: Fairfield Prep
Watertown3:40.74/23: Naugatuck / Torrington
Weston3:39.34/26: Brookfield
Boys 4x800
View Qualifiers For: Class MM Only (14) All Qualifiers (61)
SchoolMarkDate-Meet
Avon8:19.56*5/7: CT Relay Festival
Bethel8:37.95/10: Dual Meet @ Newtown
Branford8:41.45/13: Branford v. North Haven
Daniel Hand8:26.95/3: vs. Amity
E.O. Smith8:35.13*5/7: CT Relay Festival
East Lyme8:30.95/5: vs Ledyard
Foran8:57.24/30: @ Jonathan Law
Guilford8:31.84*5/17: SCC East Sectional
Joel Barlow8:48.64/22: SWC Meet 1
North Haven8:38.05/14: Branford
RHAM8:51.68*5/15: Journal Inquirer
Rockville8:56.26*5/7: Ct Relay Festival
Waterford8:53.05/8: v Montville HS
Weston8:51.64/19: Stratford
Boys 100 Meters
View Qualifiers For: Class MM Only (41) All Qualifiers (193)
NameSchoolMarkDate-Meet
Amatruda, DaveEast Haven11.35/11: East Haven at Hamden
Armfield, TorrayNorth Haven11.34/24: Fairfield prep
Asciolla, GavinFitch11.24/21: Fitch Vs. Waterford
Barnette, MekhiBranford11.65/5: Branford v. Hamden
Bennett, PatrickStratford11.14/30: vs. Brookfield
Bigelow, MatthewWeston11.44/19: Stratford
Blocker, ElijahNotre Dame-West Haven11.15/4: North Haven
Carrion, BrandonPlatt11.64/27: Platt @ Middletown
Clinkscales, SeanTorrington11.54/20: Cosby, St. Paul
DiGianvincenzo, NicholasBrookfield11.44/28: Stratford @ Brookfield SWC Meet
Dozier, PercyWatertown11.54/27: Seymour / Wilby
Giusto, GabrielWatertown11.65/13: Golden Bear Qualifier
Gomez, RafaelBassick11.40*4/30: @Norwalk
Gulish, JonathanBunnell11.24/26: At Bunnell
Harkness, JahrynNew London11.24/28: NL vs WA
Henke, DavidBrookfield11.05/14: Brookfield vs KC and ND
Henke, KarlBrookfield11.55/14: Brookfield vs KC and ND
Hornbeck, EvanBethel11.81*4/19: Dual Meet @ Brookfield
Hunt, SeanBerlin11.65/11: Berlin at Middletown
Kandula, AdharshBrookfield11.64/30: Stratford @ Brookfield SWC Meet
Kershaw, KhyolFitch11.55/13: Fitch vs. Windham
Kissi, JiovanniRHAM11.66*5/15: Journal Inquirer
Lafontant, KalebStratford11.34/30: vs. Brookfield
Lazaro, JadenStratford11.34/30: vs. Brookfield
MacCracken, MichaelEllis Tech11.54/27: Vinal Tech, Grasso Tech @ Ellis Tech
McLaughlin, MichaelTorrington11.64/20: Cosby, St. Paul
O'Brien, EthanDaniel Hand11.25/3: vs Amity
Phongsa, EricWoodstock Academy11.14/14: NFA vs Woodstock Academy
Putt, AtticusAvon11.65/4: at Simsbury
Rebello, SamuelEllis Tech11.55/4: Windham Tech, Vinal Tech @Ellis
Rivera, DerekWaterford11.65/15: v Stonington
Sarabia, DiegoBethel11.45/10: Dual Meet @ Newtown
Smart JR, TarayNorth Haven11.45/4: Norte Dame
Spencer, JackWeston10.94/26: Brookfield
Stewart, JoshuaDaniel Hand10.94/22: vs. Sheehan
Stewart, MatthewBunnell11.44/19: At Bunnell
Thomas, Daniel-MarkNorth Haven11.64/30: Platt Tech
Vecchiarelli, LukeJoel Barlow11.50*5/10: SWC Meet 4
Washington, CameronRockville11.50*5/15: JI Invitational
Wells, JadonStratford11.44/30: vs. Brookfield
Williams, ThomasFitch11.25/13: Fitch vs. Windham
Boys 110M Hurdles
View Qualifiers For: Class MM Only (9) All Qualifiers (49)
NameSchoolMarkDate-Meet
Cassol, JohnWeston15.34/26: Brookfield
Crispi, MatthewNorth Haven17.04/23: Fairfield Prep
Figuroa, RadamesEast Haven16.38*4/20: East Haven/North Haven at East Haven HS
McGeary, JacobDaniel Hand16.45/3: vs. Amity
Merrill, MichaelEllis Tech16.45/4: Windham Tech, Vinal Tech @Ellis
Netland III, PaulAvon16.38*4/27: vs Glastonbury
Schimmelpfenning, AdamWoodstock Academy15.44/28: New London vs WA
Seamans, JacobLyman Hall15.95/12: Lyman Hall vs. Sheehan
Whyte, MarquisNew London16.65/5: New London Vs. Killingly
Boys 200 Meters
View Qualifiers For: Class MM Only (34) All Qualifiers (178)
NameSchoolMarkDate-Meet
Amatruda, DaveEast Haven22.95/4: East Haven/Wilbur Cross at Bowen Field
Armfield, TorrayNorth Haven23.95/14: Branford
Asumani, PeterRockville23.59*4/14: Rockville vs.East Granby SMSA
Bennett, PatrickStratford23.14/30: vs. Brookfield
Blocker, ElijahNotre Dame-West Haven23.85/4: North Haven
Brown, ElijahStratford23.64/26: vs. Bunnell
Dozier, PercyWatertown24.15/13: Golden Bear Qualifier
Giusto, GabrielWatertown23.64/23: Naugatuck / Torrington
Green, HasonRockville23.68*4/14: Rockville vs.East Granby SMSA
Gulish, JonathanBunnell23.14/19: At Bunnell
Harkness, JahrynNew London24.29*4/14: St. Bernards vs NL
Henke, DavidBrookfield22.95/14: Brookfield vs KC and ND
Henke, KarlBrookfield23.55/14: Brookfield vs KC and ND
Hornbeck, EvanBethel23.69*4/19: Dual Meet @ Brookfield
Hunt, SeanBerlin24.15/4: Berlin at Platt
LaBrecque, WestonRockville24.20*5/12: Rockville vs. Granby/Windsor Locks
LaBree, BennettBethel23.95/10: Dual Meet @ Newtown
Lazaro, JadenStratford23.44/26: vs. Bunnell
Marmolejos, SebastianPlatt23.85/4: Berlin @ Platt
McLaughlin, MichaelTorrington23.64/22: Naugatuck, Watertown
O'Brien, EthanDaniel Hand23.95/3: vs Amity
Palmich, EthanMasuk24.05/10: Brookfield
Parrales, GabrielJoel Barlow24.15/4: SWC Meet 3
Phongsa, EricWoodstock Academy24.14/14: NFA vs Woodstock Academy
Piotrowski, EvanWaterford24.15/15: v Stonington
Quinonez, VictorMasuk23.94/26: @Newtown
Rebello, SamuelEllis Tech23.55/4: Windham Tech, Vinal Tech @Ellis
Sarabia, DiegoBethel23.71*4/26: Dual Meet @ New Fairfield
SOKOLOVSKY, Noam EdwardEast Lyme23.24/12: vs Stonington
Spencer, JackWeston22.95/6: @Pomperaug
Stewart, JoshuaDaniel Hand22.64/12: vs. Hillhouse
Stewart, MatthewBunnell23.44/26: At Bunnell
Vecchiarelli, LukeJoel Barlow23.44/22: SWC Meet 1
Williams, ThomasFitch23.44/28: Fitch vs. Stonington
Boys 300 Meter Hurdles
View Qualifiers For: Class MM Only (6) All Qualifiers (41)
NameSchoolMarkDate-Meet
Cassol, JohnWeston41.85/6: @Pomperaug
Harkness, JahrynNew London43.74*4/28: NL vs WA
Huebner, NathanaelForan43.25/7: @ Shelton
McGeary, JacobDaniel Hand43.45/3: vs. Amity
Schimmelpfenning, AdamWoodstock Academy41.64/28: New London vs WA
Warburton Baker, JelaniStratford40.85/12: vs. Barlow
Boys 400 Meters
View Qualifiers For: Class MM Only (16) All Qualifiers (105)
NameSchoolMarkDate-Meet
Caouette, KeithWatertown51.84/23: Naugatuck / Torrington
Czarnecki, MaxwellRHAM53.69*5/4: East Hartford Vs. RHAM
Gulish, JonathanBunnell52.44/26: At Bunnell
Hines, CarsonDaniel Hand51.94/12: vs. Hillhouse
Hoffman, KyleDaniel Hand53.45/3: vs. Amity
Iddriss, BasitForan53.74/28: @ Lyman Hall
Martin, JohnAvon52.89*4/20: vs NW Catholic
Morgan, CarverAvon51.45/4: at Simsbury
Odyniec, PaulDaniel Hand51.64/22: vs. J. Law
Parris, SchylerBrookfield52.41*4/19: Brookfield @ Bethel SWC Meet
Parthasarthy, ConnorDaniel Hand53.75/12: vs. Foran
Rebello, SamuelEllis Tech52.65/6: Parish Hill, Norwich Tech @ Ellis Tech
Rebello, VincentEllis Tech52.05/6: Parish Hill, Norwich Tech @ Ellis Tech
SOKOLOVSKY, Noam EdwardEast Lyme53.54/28: vs Waterford
Vecchiarelli, LukeJoel Barlow53.05/12: SWC Meet 5
Williams, ThomasFitch53.74/28: Fitch vs. Stonington
Boys 800 Meters
View Qualifiers For: Class MM Only (26) All Qualifiers (98)
NameSchoolMarkDate-Meet
Aspiras, EthanWoodstock Academy2:06.55/12: WA vs Plainfield
Boland, EvanE.O. Smith1:58.44/20: EO Smith versus South Windsor HS
Caouette, KeithWatertown2:06.14/27: Seymour / Wilby
Chidley, SimonFitch2:06.45/13: Fitch vs. Windham
Corman, SeanWaterford2:05.35/8: v Montville HS
Forde, ThomasFitch2:03.15/7: Fitch vs. NFA
Funk, CalebBethel2:05.45/10: Dual Meet @ Newtown
Genther, JosephDaniel Hand2:04.65/3: vs Amity
Gregory, ThomasGuilford2:05.54/28: Guilford v Sheehan
Iddriss, BasitForan2:06.15/12: vs. Hand (@Law)
Kuselias, ErikNotre Dame-West Haven2:05.85/4: North Haven
Marcantonio, LouisBethel2:04.15/10: Dual Meet @ Newtown
Martin, JohnAvon1:54.96*5/11: vs Conard
Mattingly, JackE.O. Smith2:05.36*5/15: CT Froshmore Championships - Southington HS
Maya-LeFort, AntonioWeston2:05.34/26: Brookfield
Montana, NicholasDaniel Hand2:03.25/12: vs. Foran
Morgan, CarverAvon2:00.41*4/13: at Hall
Parris, SchylerBrookfield2:05.14/26: Brookfield @ Weston SWC Meet
Parthasarthy, ConnorDaniel Hand2:04.24*5/15: Hillhouse Invite
Puchalski, ReeseGuilford2:03.25/11: Guilford v Jonathan Law
Robinson, JasonBethel2:06.69*4/26: Dual Meet @ New Fairfield
Rukundo, FredEast Lyme2:06.24/28: vs Waterford
Rupprecht, RyanWeston2:04.55/10: Bunnell, Kolbe
Shiffrin, JustinGuilford2:04.65/5: Guilford v Lyman Hall
Whyte, MarquisNew London2:00.05/8: New London Vs. ledyard
Zucconi, DanteDaniel Hand2:02.25/12: vs. Foran
Boys 1600 Meters
View Qualifiers For: Class MM Only (25) All Qualifiers (99)
NameSchoolMarkDate-Meet
Alphonso, NicholasAvon4:36.02*4/27: vs Glastonbury
Anthony, LukeEast Lyme4:27.45/15: Distance Qualifier
Aspiras, EthanWoodstock Academy4:34.25/15: ECC Distance Qualifier
Boland, EvanE.O. Smith4:26.31*4/13: EO Smith versus East Hartford HS
Calhoun, William ('Liam')RHAM4:29.23*5/15: Journal Inquirer
Cazzaniga, LucaBethel4:31.32*5/3: Dual Meet @ Bunnell
Corman, SeanWaterford4:27.95/15: v Stonington
Forde, ThomasFitch4:37.65/13: Fitch vs. Windham
Genther, JosephDaniel Hand4:38.75/12: vs. Foran
Hempel, ZacharyE.O. Smith4:31.30*5/15: Greater Manchester Invite - Journal Inquirer
Hester, LucasAvon4:33.65/4: at Simsbury
Hilmer, DanielDaniel Hand4:36.55/3: vs. Amity
Love, ColemanGuilford4:41.06*5/17: SCC East Sectional
Marcantonio, LouisBethel4:38.56*5/3: Dual Meet @ Bunnell
Martin, JohnAvon4:31.78*5/11: vs Conard
Masotti, MichaelGuilford4:42.75/5: Guilford v Lyman Hall
Montana, NicholasDaniel Hand4:37.77*4/30: Ct. Distance Fest
Morgan, CarverAvon4:33.15*4/20: vs NW Catholic
O'Keefe, JohnDaniel Hand4:42.55/12: vs. Foran
Puchalski, ReeseGuilford4:35.71*5/17: SCC East Sectional
Rukundo, FredEast Lyme4:39.75/15: Distance Qualifier
Rupprecht, RyanWeston4:30.05/6: @Pomperaug
Shiffrin, JustinGuilford4:31.60*5/17: SCC East Sectional
Updyke, TannerGuilford4:39.24/28: Guilford v Sheehan
Young, CalvinJoel Barlow4:38.05/4: SWC Meet 3
Boys 3200 Meters
View Qualifiers For: Class MM Only (23) All Qualifiers (94)
NameSchoolMarkDate-Meet
Alphonso, NicholasAvon10:30.16*4/13: at Hall
Anthony, LukeEast Lyme10:28.74/23: Dual w/NFA
Aspiras, EthanWoodstock Academy10:27.74/24: Killingly vs. WA
Calhoun, William ('Liam')RHAM10:11.05/12: RHAM vs. EO Smith
Cazzaniga, LucaBethel10:15.88*4/26: Dual Meet @ New Fairfield
Corman, SeanWaterford10:01.05/12: v NFA
Glidden, John PaulRockville10:28.09*5/15: JI Invitational
Grenier, HarrisonDaniel Hand9:55.05/3: vs Amity
Hempel, ZacharyE.O. Smith10:05.05/12: EO Smith versus RHAM HS
Hester, LucasAvon9:56.28*5/11: vs Conard
Love, ColemanGuilford10:13.85/11: Guilford v Jonathan Law
Mancinelli, ColeWeston10:20.94/22: New Milford
Martin, JohnAvon9:38.55/4: at Simsbury
Masotti, MichaelGuilford10:12.75/11: Guilford v Jonathan Law
Maya-LeFort, AntonioWeston10:20.44/22: New Milford
Morgan, CarverAvon10:05.11*4/27: vs Glastonbury
O'Keefe, JohnDaniel Hand9:58.15/3: vs. Amity
Puchalski, ReeseGuilford10:16.44/28: Guilford v Sheehan
Riley, CarsonFitch10:29.95/7: Fitch vs. NFA
Rupprecht, RyanWeston9:58.14/26: Brookfield
Shiffrin, JustinGuilford10:09.74/22: Guilford v. Cheshire
Updyke, TannerGuilford10:17.45/5: Guilford v Lyman Hall
Young, CalvinJoel Barlow10:20.24/30: SWC Meet 2
Boys Shot
View Qualifiers For: Class MM Only (7) All Qualifiers (63)
NameSchoolMarkDate-Meet
Anderson, EthanNorth Haven43-2.04/20: East Haven
Brown, NoahFitch41-04.05/7: Fitch vs. NFA
Burruss, RayquanNotre Dame-West Haven41-1.05/1: Fairfield Prep / Xavier
Duperval, DanielNew London44-6.05/8: New London vs Ledyard
McCabe, AidanDaniel Hand42-9.55/15: Hillhouse Invite
Ortiz, DanielWeston41-11.04/22: New Milford
Senat, GeorgeNew London43-3.54/28: NL vs WA
Boys Discus
View Qualifiers For: Class MM Only (11) All Qualifiers (47)
NameSchoolMarkDate-Meet
Anderson, EthanNorth Haven121-5.04/30: Platt tech
Bell, PaytonBethel119-8.05/3: Dual Meet @ Bunnell
Brown, NoahFitch116-09.05/7: Fitch vs. NFA
DeCusati, ColeNorth Haven115-3.04/30: Platt tech
DeLorenzo, VincentStratford127-0.04/26: vs. Bunnell
Duperval, DanielNew London126-0.254/28: NL vs WA
Griffin, KellerRHAM119-09.05/15: Journal Inquirer
Lamontagne, KeenanWoodstock Academy133-6.04/12: WA vs Plainfield
Ortiz, DanielWeston119-10.05/6: @Pomperaug
Vigliotto, AnthonyNorth Haven117-1.04/23: Fairfield prep
Williams, MasonLyman Hall121-08.05/12: Lyman Hall vs. Sheehan
Boys Javelin
View Qualifiers For: Class MM Only (8) All Qualifiers (51)
NameSchoolMarkDate-Meet
Bouley, EvanBranford135-10.05/13: Branford v. North Haven
Gandenberger, BenjaminEast Lyme136-02.04/28: vs Waterford
Joyce, KevinWeston135-0.05/10: Bunnell, Kolbe
Melchiore, MasonNotre Dame-West Haven165-6.05/1: Xavier / Fairfield Prep
Olechno, JakubBunnell144-3.05/3: At Bethel
Salato, DomEast Haven139-5.05/4: East Haven/Wilbur Cross at Bowen Field
Senat, GeorgeNew London140-00.04/28: NL vs WA
Vigliotto, AnthonyNorth Haven135-5.05/14: Branford
Boys Long Jump
View Qualifiers For: Class MM Only (22) All Qualifiers (79)
NameSchoolMarkDate-Meet
Anglin, WilliamEast Lyme19-09.04/23: Dual w/NFA
Armfield, TorrayNorth Haven20-2.04/23: Fairfield Prep
Barnette, MekhiBranford20-1.04/22: Branford v. Fairfield Prep
Bigelow, MatthewWeston21-9.754/26: Brookfield
Booth, JonathanWaterford19-1.04/28: v East Lyme
Caouette, KeithWatertown19-08.55/13: Golden Bear Qualifier
Cassol, JohnWeston19-3.05/6: @Pomperaug
Figuroa, RadamesEast Haven19-1.505/11: East Haven at Hamden
Ganino, CarterDaniel Hand20-3.05/15: Hillhouse Invite
Grady, JackAvon20-5.05/11: vs Conard
Henke, DavidBrookfield19-00.04/26: Brookfield @ Weston SWC Meet
Jean, JeremiahEast Lyme19-02.04/23: Dual w/NFA
Johansen, ShaneRockville19-10.005/15: JI Invitational
Jones, GarrettNotre Dame-West Haven19-9.05/14: Amity
Kasper, JosephRHAM19-11.04/28: Tolland VS RHAM
Luchetta, NathanielWeston19-0.55/6: @Pomperaug
Menders, SamWaterford22-2.04/14: v Griswold
O'Brien, EthanDaniel Hand19-8.05/12: vs. Foran
Parris, SchylerBrookfield19-05.04/26: Brookfield @ Bethel SWC Meet
Patterson, RobertDaniel Hand19-8.55/15: Hillhouse Invite
Sarabia, DiegoBethel19-7.04/26: Dual Meet @ New Fairfield
Stewart, MatthewBunnell19-10.04/26: At Bunnell
Boys High Jump
View Qualifiers For: Class MM Only (17) All Qualifiers (69)
NameSchoolMarkDate-Meet
Barnette, MekhiBranford6-0.04/22: Branford v. Fairfield Prep
Blanchflower, LiamWoodstock Academy5-8.04/12: WA vs Plainfield
Coletta, DonaldNotre Dame-West Haven5-8.05/12: West Haven
Colman, AlexanderWeston5-10.05/6: @Pomperaug
Dias, JacksonWoodstock Academy5-10.04/14: NFA vs Woodstock Academy
Fauteux, BrendanRockville05-8.04/14: Rockville vs.East Granby SMSA
Grady, JackAvon5-10.04/20: vs NW Catholic
Johansen, ShaneRockville05-10.04/20: Ellington vs Rockville
Jones, CornellFitch6-0.04/14: Dual Meet with Bacon Academy
Kelleher, JohnRockville05-10.05/12: Rockville vs. Granby/Windsor Locks
Luchetta, NathanielWeston6-0.05/6: @Pomperaug
McGeary, JacobDaniel Hand5-11.04/22: vs. J. Law
Menders, SamWaterford6-3.05/15: v Stonington
Ouellette, ConnorE.O. Smith5-8.004/13: EO Smith versus East Hartford HS
Reinhart, OwenEllis Tech5-8.04/22: Windham Tech, Norwich Tech @ Ellis Tech
Seamans, JacobLyman Hall5-10.05/12: Lyman Hall vs. Sheehan
Veth, MorganDaniel Hand5-10.05/12: vs. Foran
Boys Pole Vault
View Qualifiers For: Class MM Only (15) All Qualifiers (40)
NameSchoolMarkDate-Meet
Bigelow, MatthewWeston15-0.05/6: @Pomperaug
Bothwell, MaxNotre Dame-West Haven13-0.05/12: West Haven
Burns-DeMelo, NoahBethel11-6.04/22: Dual Meet @ Joel Barlow
DeCrescenzo, ChanceLyman Hall11-06.05/12: Lyman Hall vs. Sheehan
Dumais, BrettForan13-6.04/28: @ Lyman Hall
Fine, JacobWeston12-6.05/6: @Pomperaug
Ginsburg, DanielDaniel Hand11-0.05/3: vs, Amity
Hanniford, RyanBranford11-0.05/13: Branford v. North Haven
LaBree, BennettBethel12-0.05/10: Dual Meet @ Newtown
Menders, SamWaterford10-6.05/14: v Stonington
Myers, BryceDaniel Hand13-0.04/22: vs. J. Law
O'Connell, MatthewNorth Haven10-6.05/14: Branford
Oatman, PatrickRHAM15-04.05/4: East Hartford Vs. RHAM
Smith, AaronWeston10-6.04/22: Stratford
Stone, JackJoel Barlow10-6.05/12: SWC Meet 5
Boys Triple Jump
View Qualifiers For: Class MM Only (8) All Qualifiers (45)
NameSchoolMarkDate-Meet
Barnette, MekhiBranford40-0.55/13: Branford v. North Haven
Caouette, KeithWatertown41-11.05/11: Kennedy / WCA
Ganino, CarterDaniel Hand40-11.05/15: Hillhouse Invite
Jones, GarrettNotre Dame-West Haven39-8.505/1: Fairfield Prep / Xavier
Kasper, JosephRHAM39-04.04/13: RHAM vs. South Windsor
Menders, SamWaterford46-3.05/15: v Stonington
Salato, DomEast Haven39-1.755/11: East Haven at Hamden
Sarabia, DiegoBethel39-1.04/22: Dual Meet @ Joel Barlow